banner434

Salıpazarı'da 120 Kişi MHP'ye Katıldı

Yaklaşan Yerel Seçimler arifesine siyasi gündem hareketlenmeye başladı.Milliyetçi Hareket Partisi bu hareketin en yoğun yaşandığı partilerin başında geliyor.

Yerel 08.10.2013, 18:11 08.10.2013, 18:17
Salıpazarı'da 120 Kişi MHP'ye Katıldı

Yaklaşan Yerel Seçimler arifesine siyasi gündem hareketlenmeye başladı.Milliyetçi Hareket Partisi bu hareketin en yoğun yaşandığı partilerin başında geliyor.
Bir kaç gün önce 60 kişinin istifa ettiği söylenen Salıpazarı İlçesinde bunu yalanlarcasına toplu katılımlar gerçekleşti.
MHP Salıpazarı İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen katılım törenine Medya-Tanıtım ve Seçim İşlerinden Sorumlu  İl Başkan Yardımcısı Ayhan CENGİZ ile İl Yönetim Kurulu Üyeleri Hüsamettin BAŞ,Hamza ÖKSÜZ , Kamil ÇAKIRTAŞ ve İbrahim SEZGİN, MHP Çarşamba İlçe Başkanı Süleyman AKDEMİR ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Salıpazarı İlçe Başkanı Cengiz TARHAN,MHP Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Refaettin KARACA katıldılar.
 
 Salıpazarlıların yoğun ilgi gösterdiği katılım töreninde kısa bir konuşma yapan İlçe Başkanı Cengiz TARHAN," seçim çalışmalarının aralıksız olarak sürdüğünü belirterek vatandaşlarımıza uzattığımız elin boş dönmediğini görmekteyiz.Partimiz üyesi  olsun olmasın herkesi kardeşimiz kabul edip kucaklamaya çalışıyoruz ve bunun karşılığını da görüyoruz.İşte Salıpazarı burada.Şu an aramıza katılan toplam 120 kişi bunun göstergesi.Hepsine teşekkür ediyor hepsinden Allah razı olsun diyorum."dedi.
 
Belediye Başkan Adayı Refaettin KARACA'da" Salıpazarı halkına layık hizmetleri yapmak için aday olduğunu söyleyerek"halkımızın teveccühü ile MHP Belediyeceliğini ilçemizle tanıştıracağız"ifadelerini kullandı.
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Ayhan CENGİZ ise "Partimiz MHP ile Milletimizden aldığımız güç ve kudret sayesinde önce yerelde sonrada genel seçimlerde  iktidara gelip Yüce Türk Milletini layık olduğu üzere yöneteceğiz.Gücümüzü siz Türk Milletinden alacağız.Hesabı size vereceğiz.Aramıza katılan bu 120 kardeşimiz bilmelidir ki çok önemli bir karar verdiler, bizlere güç verdiler.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.dedi.
Yorumlar (1)
murat akkuş 9 yıl önce
gireni çıkarmayamı çalışıyorsunuz