Samsun Baro Başkanı Gürbüz'den Özdemir’e ziyaret

Samsun Baro Başkanı Keremi Gürbüz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Yerel 20.06.2019, 14:55 21.06.2019, 00:41
Samsun Baro Başkanı Gürbüz'den Özdemir’e ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret eden Samsun Baro Başkanı Keremi Gürbüz ve yönetim kurulu üyeleri "Hayırlı olsun" dedi.

Samsun Baro Başkanı Keremi Gürbüz ve yönetimini ağırlayan Özdemir, uzun yıllar avukatlık yaptıktan sonra Havza’ya Belediye Başkanı olarak hizmet etmeme fırsatı bulduğunu belirtti. 20 yıl boyunca büyük bir onur ile avukatlık yaptığını ifade eden Başkan Özdemir, "Allah nasip etti, halkımızın da teveccühü ile belediye başkanı olarak doğduğum ve büyüdüğüm ilçeme hizmet etme imkanı buldum. Ziyaretlerinden ötürü Sayın Samsun Baro Başkanı Keremi Gürbüz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Samsun Baro Başkanı Keremi Gürbüz burada yaptığı konuşmada, meslektaşlarını belediye başkanı olarak görmekten mutlu olduklarını belirterek; “Allah’ım hizmetleriniz daim eylesin. Bir avukat olarak ilçenize yapacağınız hizmetlerde bir avukatın hassasiyeti, adalet duygusu hareket edecek ve güzel hizmetlere imza atacağınıza eminim. Size yeni görevinizde başarılar dilerim.” dedi.

Ziyaret sonunda Samsun Baro Başkanı Keremi Gürbüz Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e üzerinde hediye takdim etti.

Yorumlar (0)