Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Derhal İstifa Etmelidir

Sel felaketinden sonra Samsun Atakum İlçesinde incelemeler yapan MHP İl Başkanı Şaban Kılıç gördüğü manzara karşısında dehşete düştüğünü ifade etti.

Yerel 08.08.2013, 22:05 08.08.2013, 22:10
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Derhal İstifa Etmelidir

Sel felaketinden sonra Atakum’da incelemeler yapan MHP İl Başkanı Şaban Kılıç gördüğü manzara karşısında dehşete düştüğünü ifade ederek: “ Her yağmur yağdığında Atakum’luların büyük bir korkuya kapılmasına sebep olan sorumluların bir an önce hesap vermesini istedi.

Bir yıldır sürdürülen altyapı çalışmalarının sorunun çözümüne yönelik hiçbir ciddi çözüm getirmediğini bir kez daha anladıklarını ifade eden Kılıç; Yetkililerin her şeye bir mazeret uydurma ısrarından vazgeçerek gerçeklerle yüzleşme cesaretini göstermelerini istedi.

Atakum’da yaşayanların her yağmur yağışında evlerini arabalarını hatta daha da ötesinde canlarını kurtarmanın derdine düştüğünü üzüntüyle müşahede eden Şaban Kılıç; Bu durumda vebali olan herkesin gereğini yerine getirmesini istedi.

Yaşananların en önemli sorumlusunun Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunu söyleyen Kılıç; Bundan sonra ne onun ne de ona arka çıkan siyasi, idari ve mülki idarecilerin vebalden kurtulamayacağını vurguladı.

Yorumlar (0)