Samsun Heyetinden Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına ziyaret

Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu Başkanlığındaki heyet Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığını ziyaret ederek Bakan Adil Karaismailoğlu ve Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ile görüştüler.

Yerel 24.03.2021, 13:11 24.03.2021, 13:20
Samsun Heyetinden Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına ziyaret

Bir dizi ziyaret ve Ak Parti 7. Olağan Genel Kuruluna katılmak üzere Ankara’da bulunan Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu Başkanlığındaki heyet Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığını ziyaret ederek Bakan Adil Karaismailoğlu ve Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ile görüştüler.

Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin, Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek ve Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ilk olarak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na bölge için önemli olan Havza-Vezirköprü Karayolu'nun yapımına başlanması dolayı teşekkür edilerek Samsun ve ilçeleri ile ilgili talepler iletildi.

Heyet daha sonra Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan’ı ziyaret ettiler.

Ziyaretlerin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na ve Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan’a semaver hediye etti.

Ziyaret ile ilgili olarak bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “ Bölgemiz için hayati önem arz eden Havza-Vezirköprü Karayolu'nun yapımına başlanması dolayısıyla Sayın Bakanımız Adil Karaismailoğlu'na teşekkürlerimizi ilettik. Ayrıca Bekdiğin Organize Sanayi Bölgemiz için son derece önemli olan demiryolu bağlantısı ve yükleme rampaları ile yol bağlantıları hakkındaki taleplerimizi ilettik. Sayın Bakanımıza yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)