Samsun MHP Teşkilatında Bayramlaşma

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı'nda bayramlaşma töreni yapıldı.

Yerel 26.09.2015, 00:16 26.09.2015, 00:25
Samsun MHP Teşkilatında Bayramlaşma

Miliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı’nda bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşma törenine Samsun Milletvekilleri Erhan Usta, Hüseyin Edis, milletvekili adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Şehitlere başsağlığı dileyerek konuşmasına başlayan MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Suudi Arabistan’da yaşanan ve hayatını kaybeden 717 kişiye de rahmet diledi. Süslü, “Bayramlar birliğin, beraberliğin tesis edildiği günlerdir. Bu manada mübarek Kurban Bayramınızı kutluyorum”samsun mhp omer suslu, bayramlasma dedi.

 

BAŞKAN SÜSLÜ PARTİLİLERİ GİRİŞTE KARŞILADI


İl Başkanı Ömer Süslü tüm partilileri başkanlık odasının kapısında karşılayarak yakından ilgilendi. Süslü, “Temennimiz, birliğimizin, varlığımızın ve geleceğimizin kurban edilmeden, her günümüzün bir bayram günü gibi geçmesi, her anımızın iyilik ve doğrulukla zenginleşmesidir. Bayramın, Türk-İslam alemine hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşehrilerimizin bayramını en içten duygularla kutluyor, esenlikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)