Samsun'da Kadın ve Genç girişimciler başkanlarını seçti

Samsun'da Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu, ilk toplantılarını yaparak yeni dönem için başkanlarını seçti.

Yerel 10.01.2015, 12:54 10.01.2015, 13:00
Samsun'da Kadın ve Genç girişimciler başkanlarını seçti
Samsun'da Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu, ilk toplantılarını yaparak yeni dönem için başkanlarını seçti.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu, ilk toplantılarını yaparak yeni dönem için başkanlarını seçti. Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığı’na mevcut Başkan Dr. Hatice Gülay Atik, Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığı’na ise Ümit Bener Ayla seçildi.

Yeni oluşan Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu’nun İcra Komiteleri ilk toplantısını Samsun TSO toplantı salonunda gerçekleştirdi. Kurulların ilk gündem maddesini ise, başkan ve başkan yardımcılarının seçilmeleri oldu.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Kadın Girişimciler İcra Kurulu kendi arasında yaptığı seçimlerde mevcut Başkan Dr. Hatice Gülay Atik aynı göreve tekrar seçilirken, başkan yardımcılıklarına; Mihriban Akyüz, Pınar Özfurat, Yasemin Kınık ve Ayşe Karaca seçildi. Genç Girişimciler Kurulu’nda ise, Kerem Tüfekçi’den boşalan Başkanlığa Ümit Bener Ayla seçilirken, Başkan Yardımcılıklarına Murat Ataseven, Tahsin Araboğlu, Fatih Can Salur, Şevket Toraman ve Mustafa Çelebi seçildi. Genç Girişimciler Kurulu’nda ayrıca, İletişim ve Koordinasyondan Sorumlu üyeliğe Mehmet Saraçoğlu, Eğitimden Sorumlu üyeliğe Nemide Nazlı Yüceloğlu, Proje ve İş Geliştirmeden Sorumlu üyeliğe Zeynep Selin Kobul, Sosyal İşlerden Sorumlu üyeliğe Sabri Ayan ve Halkla İlişkilerden Sorumlu üyeliğe ise Serdar Dal seçildi.

“HERKESİN FİKRİNE AÇIĞIZ”
Samsun TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına tekrar seçilen Dr. Hatice Gülay Atik, kendine gösterilen güvene layık olmak için elinden gelen çalışmayı göstereceğini belirtti.

“AMACIMIZ GİRİŞİMCİLİĞİ ÖZENDİRMEK”

Samsun TSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığı'na seçilen Ümit Bener Ayla ise, kendisinden önce başkanlık yapan Kerem Tüfekçi’ye teşekkür ederek, “Aramızda daha önceden de bu kurulda görev almış arkadaşlarımız var. Yeni kurul üyelerimizle birlikte yeni fikirler ve projeler üreterek sürdürülebilir projeler ortaya koyacağımıza inanıyorum. ” dedi.
Yorumlar (0)