Samsunspor Yönetemi Necattin Demirtaş'ı Ziyaret Etti

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve  Kulüp yöneticileri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Yerel 29.07.2020, 16:33
Samsunspor Yönetemi Necattin Demirtaş'ı Ziyaret Etti

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret eden Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Kulüp yöneticileri başkanlık makamında bir süre sohbet ettiler.

Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve üyelerini makamında kabul eden Başkan Demirtaş, belediye olarak ilçedeki spor kulüplerinin her zaman yanında olduklarını söyledi. Gençlerin kötü alışkanlıklardan korunmasında spor kulüplerinin çok önemli rol oynadığını ifade eden Başkan Demirtaş, "İlkadım Belediyesi Spor Kulübü olarak da Basketbol, bayan futbol ve salon spor branşlarında faaliyet gösteren önemli bir kulübüz. Şehrimizin temsilcisi Samsunspor’a göstermiş olduğu başarıdan dolayı ilçe olarak büyük sevinç yaşadıklarını, bundan sonra TFF 1. ligde şehrimizi temsil edecek olan Kırmızı-Beyazlı Samsunspor takımımızın yöneticileri başta olmak üzere tüm idareci ve sporcularımızı bir kez daha tebrik ederek teşekkürlerini ifade etti.

Ziyaret sonrası Başkan Demirtaş, İlkadım Belediyesi yeni hizmet binasını Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve beraberindeki yönetim kurul üyelerine gezdirerek hatıra fotoğrafı çekindi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)