Sancaklı İğdecik’te Erkan Akçay Rüzgarı

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Şehzadeler ilçesi Sancaklı İğdecik Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Yerel 28.10.2015, 15:38
Sancaklı İğdecik’te Erkan Akçay Rüzgarı
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Şehzadeler ilçesi Sancaklı İğdecik Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Şölen havasında geçen açık hava toplantısında vatandaşlara seslenen Akçay, “İçeride yaşadığımız olayları zaten hepiniz yakından biliyorsunuz. Bu kötü gidişatı durdurmak için 1 Kasım’da oylarınıza talibiz” dedi.

MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, seçim çalışmaları doğrultusunda Şehzadeler İlçesi Sancaklı İğdecik Mahallesi’nde halkla bir araya geldi. MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Cemal Kutlar ve kadın kollarının da bulunduğu ziyarette, Akçay ülke gündemi hakkında değerlendirmelerde bulundu. Vatandaşlara AKP’nin 12 yılda ülkede yarattığı erozyon hakkında bilgiler veren Akçay, “Daha iyi bir gelecek için 1 Kasım’da MHP’ye oy verin” dedi.

“Biz hayırcı değiliz”

7 Haziran seçimlerinin ardından ortaya çıkan tabloyu değerlendiren Akçay, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi hayırcı olarak niteleyenler, önce bize hangi şartlarda geldiklerini açıklasınlar. Davutoğlu, zaten koalisyon hükümeti kurmak istemedi. Ama bunu medya önünde şova dönüştürdüler. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin öne sürdüğü 4 şart kabul edilseydi, biz bu hükümetin içerisinde olurduk” dedi.

İktidara Hazırız

1 Kasım seçimlerinin ülkenin kötü gidişatını durdurmak için belki de son seçimler olabileceğini söyleyen MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, “Ülkemiz, Ortadoğu’da adeta şamar oğlanına dönüştü. Komşularla sorunsuz ilişkiler parolasıyla çıktıkları yolda, gelinen sonuç ortada. İçeride yaşadığımız olayları zaten hepiniz yakından biliyorsunuz. Bu kötü gidişatı durdurmak için 1 Kasım’da oylarınıza talibiz. Biz tüm kadrolarımızla iktidara hazırız” dedi. Açık hava toplantısı adeta şölen havasında geçen Akçay, konuşmasının ardından mahalle sakinleriyle birlikte Büyükşehir Belediyesi tarafından mezarlık yolunda gerçekleştirilen kilit parke taşı döşeme çalışmalarını inceledi.

Yorumlar (0)