Sarıcaoğlu'ndan Ramazan Bayramı Mesajı

Kavak Belediye Başkanı ibrahim Sarıcaoğlu Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yerel 23.06.2017, 16:23 23.06.2017, 16:26
Sarıcaoğlu'ndan Ramazan Bayramı Mesajı

Sarıcaoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada, Kavak halkının bayramını kutlayarak resmi bayramlaşma töreninin 25 haziran pazar günü Atatürk Parkı’nda saat 15:00’da gerçekleştirileceğini bildirdi.

Sarıcaoğlu açıklamasına şu şekilde devam etti; "Ramazanın son günündeyiz. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini idrak ettik. Tüm Müslüman alemi Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşıyor. Bu güzel günlerin tüm Müslüman alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Haktan niyaz ediyorum. Büyük acıların yaşandığı şu son günlerde tüm acıların son bulması hepimizin en büyük temennisi. Küskünlerin barıştığı, birlik ve beraberliğin güçlendiği bu mübarek Ramazan Bayramının İslam Alemi için sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor Kavak halkının Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Sarıcaoğlu, toplu bayramlaşma töreninin bayramın birinci günü, saat 15:00’da Atatürk Parkı’nda gerçekleştirileceğini söyleyerek, tüm Kavak halkını bayramlaşma programına davet etti.

Yorumlar (0)
hafif yağmur