Sarıgöl Muhtarlar Derneği Büyükşehir’i Ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, Sarıgöl Muhtarlar Derneği Başkanı Serkan Mintaş ile bir araya geldi.

Yerel 02.01.2021, 16:34
Sarıgöl Muhtarlar Derneği Büyükşehir’i Ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, yeni yıl ziyaretleri kapsamında Sarıgöl Muhtarlar Derneği Başkanı Serkan Mintaş ile bir araya geldi. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamları iletildi, yeni yıl hediyeleri takdim edildi.

Mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, mahalleleriyle ilgili taleplerini yerinde dinleyen ve ilgili birimlere aktarılmasında köprü görevi gören Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, yeni yıl ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Sarıgöl Muhtarlar Derneği Başkanı Serkan Mintaş’ı ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Akif Kılıçaslan’ın da yer aldığı ziyarette, Mintaş’a Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamları iletildi, yeni yıl hediyeleri takdim edildi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sarıgöl Muhtarlar Derneği Başkanı Serkan Mintaş, Sarıgöl’e yaptıkları hizmetler ve kattığı değer nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)