Saruhanlı'da Sıcak Asfalt Çalışmaları Tamamlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesi Halitpaşa Mahallesi’nin giriş yolundaki sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı ve bölge halkının kullanımına sundu.

Yerel 25.11.2020, 16:31
Saruhanlı'da Sıcak Asfalt Çalışmaları Tamamlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şerafettin Yüncüoğlu, Saruhanlı Muhtarlık İşleri Sorumlusu Serdar Özgedik, MHP Saruhanlı İlçe Başkanı Baki Ulu, Saruhanlı Belediye Meclis Üyesi Bayram Gür Demir, Halitpaşa Mahalle Muhtarı Harun Karakayış ile birlikte, Halitpaşa’da tamamlanan sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarını inceledi. Ekiplerin özveriyle çalıştığını belirten Öztozlu, yenilenen yolun hayırlı olmasını diledi.

Muhtar Karakayış, “Hizmetin Fazlası Var Eksiği Yok”

Halitpaşa Mahalle Muhtarı Harun Karakayış, “Vatandaşlarımızın oldukça yoğun olarak kullandığı bir yol burası. Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 2014 yılında büyükşehir olduktan sonra Cengiz Başkanla çalışmaya başladık. O günden bu güne sağolsunlar, Halitpaşa’da hizmetin fazlası var eksiği yok. 3 kilometrelik sıcak asfalt, 5 bin metrekare kilit parke taşı döşemesi yapıldı. Su depolarımızın bakımı yapıldı. Ne hizmet istiyorsak, ilgili birim amirlerimiz olumlu dönüşler sağlıyor. Teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Saruhanlı Belediyesi Meclis Üyesi Bayram Gür Demir, “Halitpaşa Mahallesi’nde ikamet ediyorum. Yolumuz, çok güzel oldu. Cengiz Başkan’dan Allah razı olsun. Çalışmalarında başarılar diliyorum”.

Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şerafettin Yüncüoğlu, “Manisa ilinde olduğu gibi Saruhanlı genelinde de yolların nakış gibi işlendiği halkımızca görülmektedir. Halitpaşa Mahallemizin yaklaşık 2 kilometrelik giriş yolu da oldukça güzel oldu. Yol medeniyettir. Yapılan bu çalışmalar halkımıza hayırlı olsun” dedi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
16°
açık