Alexa


Savaş Gayretli, Emekçi Kardeşlerimi Alınlarından Öpüyorum!

Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli 1 Mayıs İşçi ve Emekli Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, Kendilerine bu büyük mücadelelerinde başarılar dilerken 1 Mayıs İşçi ve Emekçi bayramlarını kutladı.

Yerel 01.05.2020, 22:07
Savaş Gayretli, Emekçi Kardeşlerimi Alınlarından Öpüyorum!

1 Mayıs İşçi ve Emekli Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli yayımladığı açıklamada şunları söyledi:

“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün kardeşliğe, sosyal barışa, hoşgörü ve saygının gelişmesine katkı sağlamasını, Haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünyayı göreceğimiz günlerin geleceği umuduyla, tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlarım” diye yazdı.

BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli mesajını Pandemi Salgınına karşı ön cepheden çalışan ve mücadele eden sağlık emekçilerini alınlarından öptüğünü kaydederek, “Böyle bir fedakârlığın her hangi bir maddi ölçüsü ve karşılığı yoktur. Kendilerine bu büyük mücadelelerinde başarılar dilerken 1 Mayıs İşçi ve Emekçi bayramlarını kutluyorum” diye tamamladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P