Alexa

Savcı Sayan; Ağrı Tekstilde Marka Şehir Olacak

Ağrı'nın üretimin marka şehri olacağını dile getiren Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan Ağrılılara çağrıda bulundu. Ağrı’ya tamamen dönüş yapıp Ağrı’da işe başlayacak usta makinacılara destek sözü verdi.

Savcı Sayan; Ağrı Tekstilde Marka Şehir Olacak

Ağrı Belediye Başkanı seçilen Savcı Sayan, seçimler öncesinde vatandaşlara anlattığı ve söz verdiği projelerini harekete geçirmeye başladı.

"Ağrılğlara Çağrı'da bulundu: Yüzde 50'sini biz ödeyeceğiz.

Savcı Sayan, Ağrılılara çağrıda bulununarak, "İstanbul’dan Ağrı’ya tamamen dönüş yapıp Ağrı’da işe başlayacak usta makinacı kardeşlerimizin bir yıllık ev kirasının %50’sini belediye olarak biz ödeyeceğiz.1 yıl boyunca su parası almayacağız." dedi.

Sosyal medya hesabından çağrıda  bulunan Başkan Sayan, Ağrı'yı tekstilde marka şehir yapacaklarını belirtti. Birçok tekstil firmasının da Ağrı'ya gelmek için kendilerini aradıklarını belirtti.

Ağrı üretimin marka şehri olacak, yıl sonu itibari ile burada ”Tekstil Kent’te on bin kişiyi istihdam edeceğiz inşallah” İşsizliğe savaş açtık ve bunu başaracağız!!!

Seçimler öncesinde, Ağrı’da Ak Parti kazanırsa, Çin’de ve diğer ülkelere fason verdikleri dikimleri buraya göndereceklerini belirterek, "bizim evlatlarımız, bacılarımız burada o fasonları dikerek, kendilerine ve Ağrı’ya büyük kazanç getirecekler, hemde gelecekleri için sigortaları olacak." demişti..

"Ağrı’yı ”ÜRETİMDE MARKA ŞEHİR ” yapacağız bunun size sözünü veriyoruz, Ağrı kalkınacak, Ağrı şahlanacak, Ağrı Türkiye’ye örnek bir şehir olacak." diyen Başkan Sayan, bugün yaptığı paylaşımla birlikte projenin ilkine başladığını açıklamış oldu.

YORUM EKLE