Sebahattin Özdemir'den Havzalılara Teşekkür

Havza'da yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının üçüncü gününde cadde ve sokaklar boş kaldı. Başkan Özdemir, Havzalılara teşekkür etti.

Yerel 26.04.2020, 20:23
Sebahattin Özdemir'den Havzalılara Teşekkür

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, sokağa çıkma yasağına Havza genelinde uyulduğunu ifade ederek havzalılara teşekkür etti. 

Havza Belediyesi Zabıta ekipleri ilçe genelinde ekmek satışı yapan fırınları denetledi.  Genel hijyen kurallarına uymaları maske, eldiven takmaları ve fırınların iftara 2 saat kala üretim ve faaliyetlerini durdurmaları konusunda uyarılarda bulunuldu.

Veteriner Hizmetleri birimi belirli noktalara sokak hayvanları besleme noktaları oluşturdu ve mama ile su bıraktı. Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ise geceleri Memduhiye ve Karşıyaka Mahallelerinde dezenfeksiyon çalışması yapılırken gündüz ise rutin temizlik çalışmalarına devam edildi.

Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir açıklamasında, Havza genelinde uyulduğunu ifade etti ve “Halkımıza evlerinde kaldıkları için teşekkür ediyorum. Bu süreçte belediyemizin ilgili birimleri halkımızın mağdur olmaması için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Unutmayalım yapılan her şey halkımızın sağlığı için. Havza'da sokağa çıkma yasağına uyma oranı oldukça yüksek. Teşekkürler Havza.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu