Sebahattin Özdemir’den Ladik'te Başkanı Nurhan Yapıcı Özel Ziyareti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’i ziyaret etti.

Yerel 26.06.2021, 12:02 26.06.2021, 12:27
Sebahattin Özdemir’den Ladik'te Başkanı Nurhan Yapıcı Özel Ziyareti

Sebahattin Özdemir, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’i makamında ziyaret etti. Nurhan Yapıcı Özel’i makamında gerçekleşen ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e Havza Belediyesi Meclis Üyesi Ekrem Gümüşçü eşlik etti.

Her iki belediye başkanı belediyeler tarafından yürütülen çalışmalar hakkında istişarede bulundular. birbirlerine bilgiler aktardılar ve yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunan başkanlar, tecrübelerini paylaştılar.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Ladik Belediye Başkanımız Sayın Nurhan Yapıcı Özel hanımefendinin çalışmalarını yakından takip etmekteyiz. Komşu ilçe olarak bilgi ve tecrübe paylaşımlarımız ile halkımıza daha kaliteli hizmet götürmenin çabasındayız.” ifadelerini kullanırken,  Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel “Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e ve Havza Belediyesi Meclis Üyesi Sayın Ekrem Gümüşçü’ye nazik ziyaretleri, hoş sohbetleri ve anlamlı hediyeleri için teşekkür ediyorum. En güzel çay semaverle, en tatlı sohbet dostla olur. Ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’e semaver hediye etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442