"Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz sizi çok seviyor"

Manisa 1’inci Komando Eğitim Tugay Komutanı Piyade Albay Güven Dere tarafından Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Ümit Taydaş ve Şehit Aileleri Gaziler ziyaret edildi.

Yerel 23.12.2018, 12:19 23.12.2018, 12:25
"Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz sizi çok seviyor"

Manisa 1’inci Komando Eğitim Tugay Komutanı Piyade Albay Güven Dere: ‘Şehit Ailelerimiz Gazilerimiz bizim için önemli. Sizler ülkemizin geleceğe güvenle girmesi için bedel ödemiş değeri çok büyük insanlarsınız. Her daim yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sizleri sık sık ziyaret edeceğim ve sizinle beraber olacağım’ dedi.

Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Ümit Taydaş: ‘Değerli Komutanım, samimiyetinizi biliyoruz gönülden isteyerek bizimle berabersiniz. Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz sizi çok seviyor. Ülkemizin geleceğe güvenle girmesi adına mazlum milletlerin korunması maksadıyla Kahraman Ordumuz Fırat’ın doğusuna operasyon gerçekleştirecek, bizim desteğimiz sizinle. Halkımızı birlik bütünlük içerisinde devletimizin yanında olmaya davet ediyoruz’ diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)