Şehit Ailelerinden İşkur Müdürü Eşref Aslan’a ziyaret

Ümit Taydaş, Şehit yakınları ve gaziler ile beraber Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür V. Eşref Aslan'ı ziyaret etti.

Yerel 11.10.2022, 11:20
Şehit Ailelerinden İşkur Müdürü Eşref Aslan’a ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Ümit Taydaş, Şehit yakınları ve gaziler ile beraber Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür V. Eşref Aslan'ı ziyaret etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şube Başkanı Gazi Ümit Taydaş; ‘Şehit yakını ve gazilerimizin ile olan yakın ilgi ve alakanızdan dolayı şehit yakını ve gazilerimiz ile sizi ziyaret etmek istedik. Şehit yakını ve gazilerimiz ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği çatısı altında bir arada bulunmaktayız. Derneğimiz 1915 yılında kurulmuş, 1983 yılında 2847 sayılı kanun ile bu ismi almış, kamu yararına çalışan, ülke genelinde tamamı şehit ailesi ve gazilerden oluşan bir dernektir. Derneğimiz, her zaman şehitlik ve gazilik makamının toplumun çimentosu olduğu düsturu ile şehitlerimizin ve gazilerimizin hatıralarını yaşatmak, şehit yakınları ve gaziler olarak ülkemize, milletimize en iyi şekilde hizmetlerimizi sürdürme gayesinde olan bir dernektir. Bizlere olan yakın ilginizi ve misafirperverliğiniz için teşekkür ederim’dedi.

Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür V. Eşref Aslan; ‘Hepiniz hoş geldiniz. Şehit yakını ve gazilerimiz ile hep samimi bir dostluğumuz olmuştur. Bizler bu gün bu görevleri huzurla, güvenle yerine getirebiliyorsak bu sizin fedakârlığınız sayesinde… Her zaman şehit yakını ve gazilerimizin öncelikli olarak hizmetindeyiz. Bu gün buraya gelmeniz, sizle bir araya gelmek beni çok mutlu etti. Hepinize çok teşekkür ederim’ diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)