Şehitlioğlu’nun Kanalizasyon Hattında Sona Yaklaşıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Kula’nın Şehitlioğlu Mahallesinde başladığı 7 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasında sona yaklaştı.

Yerel 06.10.2019, 13:15 06.10.2019, 13:19
Şehitlioğlu’nun Kanalizasyon Hattında Sona Yaklaşıldı

154 Mahalle Projesi kapsamında Kula’nın Şehitlioğlu Mahallesinde başlanılan 7 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasında sona yaklaştı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile eski altyapıları sağlıklı hale getiriyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen proje kapsamında Kula’nın Şehitlioğlu Mahallesinde de çalışma yürütülüyor. Çalışma kapsamında 7 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasında sona yaklaşıldı. İşin tamamlanması ile birlikte 15 buçuk kilometrelik içme suyu hattı döşeme çalışmasına başlanacak. Son olarak da 26 bin metrekarelik kilit parke ve bordür uygulamasıyla mahallenin üstyapısı da yeni ve sağlıklı hale getirilecek.

“Allah’a çok şükür hizmetler mahallemize geliyor”

Şehitlioğlu Mahalle Muhtarı Muslu Kazak, “Kanalizasyon hattımızda artık çok az bir bölüm kaldı. O tamamlanınca içme suyu çalışmaları da başlayacak. Mahallemiz ve bağlıları arasındaki asfalt çalışmaları da tamamlandı. Allah’a çok şükür hizmetler mahallemize geliyor. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.     

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)