Sen deli dumrul musun?

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr Ferhat Günaydın Tekkeköy ilçesinde Seçim Koordinasyon merkezi Açılışında yaptığı konuşmada Yusuf Ziya Yılmaz a yüklendi

Yerel 10.02.2014, 21:37 10.02.2014, 22:43
Sen deli dumrul musun?
MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr Ferhat Günaydın Tekkeköy ilçesinde Seçim Koordinasyon merkezi Açılışında yaptığı konuşmada Yusuf Ziya Yılmaz a yüklendi

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr Ferhat Günaydın Tekkeköy ilçesinde seçim bürosunun açılışında yoğun kalabalığa hitap etti. 

NEREDEN BU DEĞİRMENİN SUYU

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Prti Büyük şehir belediye başkan adayı Yusuf Ziya Yılmazı ser sözlerle eleştirdi. Samsun'un her yerinde, bilboard, totem ve bina giydirmeleride kendisini öne çıkardığını belirten Günaydın: "Dün Kavak lı hemşerilerimle buluşmak üzere oradaydım. Yol boyunca sayın başkanın yeni yaptırdığı devasa bilbordlar ve üstünde kendi resimleri var. Kafamızı çevirdiğimiz her yerde beyefendinin resimleri var. Niye benim yok? Kardeşim kim yaptı o reklam alanlarını? Ve neden hepsinde senin resimlerin var? Bu değirmenin suyu nerden geliyor? Bunları çıkıp millete açıklamak zorundasın."dedi.

SEN DELİ DUMRUL MUSUN?

Tekkeköy Seçim Bürosunun açılışında halka hitapeden Günaydın: "Tekkeköy lü kardeşim tarımla uğraşıyor kazanamıyor, hayvancılıkla uğraşıyor kazanamıyor. Pazar a çıkıp üç kuruş para kazanacak, gelirinin üç te birini yollarda harcıyor. Neden çünkü beyefendi halkını şehre sokmuyor. Sen hizmet adamı mısın, köprü kesen Deli Dumrul musun? Bunun hesabını sormayacak mı bu halk?" dedi.

MUZAFFER ÖNDERE DUA

Halka hizmet için halk arasında olmak ve o zihniyete sahip olmak gerektiğini belirten Günaydın, Halka hizmetin bir zihniyet meselesi olduğunun altını çizerek: "Bu memleket için birçok hizmet yapmış olan rahmetli Muzaffer ağabeyi buradan saygıyla anıyorum. Kendisini hatırlayanlar çok iyi bilir. Belediyeden çıkınca yürüyerek, insanlarla sohbet ederek evine giderdi. Ve makam odasının kapısı ardına kadar açıktı. İşte bu bilinçle hizmet etmeli, çalışmalıyız. Buradan şunu ifade etmek istiyorum, eğer bu şekilde halkın arasında gezemeyeceksem bırakır giderim." dedi.

MHP İl Başkanı Şaban KILIÇ, Ladik Belediye başkanı Mehmet Karahan, Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit, Çarşamba Belediye başkan adayı İlyas Acar ın da hazır bulunduğu açılışta konuşma yapan Dr Ferhat Günaydın Tekkeköy meydanında da Yusuf Ziya Yılmaz a yüklenmeye devam etti.

Yorumlar (0)