Alexa

SİAD, EXPO Fuarı'nda Yerini Aldı!

Sinoplu İş Adamları Derneği 2017 SİAD forumunu 2019 Uluslararası SİAD EXPO (Sinoplu İş Adamları Fuarı) ’na dönüştürdü. Düzenlenen Fuara STİL YAPI'da destek verdiğini açıkladı.

SİAD, EXPO Fuarı'nda Yerini Aldı!

Sinoplu İş Adamları Derneği birlik ve beraberlik içinde yaptığı başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. 2017 SİAD forumunu 2019 Uluslararası SİADEXPO (Sinoplu İş Adamları Fuarı) ’na dönüştürdü.

SİAD EXPO Fuarı'nda Yerini Aldı!

SİAD ve Proaktif Fuarcılık iş birliği ile 19-22 ARALIK 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de düzenlenecek olan Sinoplu İş Adamları Fuarı ile sinop iş dünyasının sessini duyuracak.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada ses getirmesi beklenen fuara destek büyüyor.

Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN, fuara Sinoplu İş Adamlarının ilgi ve alakasından memnuniyet duyduklarını ifade etti. Fuara uzun bir süre olmasına rağmen Sinop İş Dünyasının fuara yoğun ilgi gösterdiğini belirterek iş dünyasına teşekkür etti.

"Sinop İçin buluşalım birlikte kazanalım" sloganı ile 19 - 22 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde Sinoplu İş Adamları tarafından da desteklenen fuar düzenlendiği açıklanmıştı.Bu bağlamda fuara STİL YAPI 'da destek verdiğini açıkladı.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE