Sıcak Asfalt Çalışmaları Hız Kesmiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Daire Başkanları Kurtuluş Kuruçay ve Uğur Topkaya ile birlikte başlayan çalışmaları yerinde inceledi. 

Yerel 18.05.2022, 11:04
Sıcak Asfalt Çalışmaları Hız Kesmiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz gün il genelindeki muhtelif noktalarda 60 bin tonluk sıcak asfalt uygulaması sözleşmesini imzalamasının ardından hızla harekete geçerek, Fikri Bayrıl Spor Tesisleri etrafındaki yollarda çalışmalarını başlattı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Daire Başkanları Kurtuluş Kuruçay ve Uğur Topkaya ile birlikte başlayan çalışmaları yerinde inceledi. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler, Yunusemre, Turgutlu ve Gördes ilçelerinde bulunan muhtelif yollarda zaman içerisinde yaşanan yıpranmaların ortadan kaldırılması amacıyla 60 bin tonluk sıcak asfalt sözleşmesini yüklenici firma ile imzalamasının ardından program dahilinde çalışmalarına başladı. Bu kapsamda ilk olarak Yunusemre ilçesinde bulunan Fikri Bayrıl Spor Tesisleri etrafındaki yollarda parke taşı söküm işlemleri gerçekleştiriliyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya ile birlikte düzenleme alanında incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında şube müdürleri ve yüklenici firma yetkilileri de hazır bulundu. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün öncülüğünde sıcak asfalt çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni imzaladığımız sözleşme kapsamında Yunusemre ilçemizden faaliyetlerimize başladık. Altyapı çalışmaları ve ağır tonajlı araçların kullanımından dolayı yıpranma olan yollarda çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)