Silivri Belediye Başkanı Yılmaz Berat Kandili Mesajı Yayımladı

Başkan Yılmaz’dan Berat Kandili Mesajı Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Berat Kandili nedeniyle mesaj yayımyadı. Yılmaz, kutlama mesajında,"milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olmasını, tüm İslam coğrafyasının huzur içinde yaşamasını Yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.

Yerel 19.04.2019, 10:55 19.04.2019, 12:06
Silivri Belediye Başkanı Yılmaz Berat Kandili Mesajı Yayımladı

Başkan Yılmaz’dan Berat Kandili Mesajı Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Berat Kandili nedeniyle yayınladığı mesajında, “Bu mübarek günde vatanımızın ilelebet korunmasını, milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olmasını, tüm İslam coğrafyasının huzur içinde yaşamasını Yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.

BERAT GECESİ HEPİMİZ İÇİN BAŞLANGIÇ OLSUN

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Berat Kandili nedeniyle yayınladığı mesajda, “Müslümanların, Yüce Allah’ın affederek günahlarından kurtulacağına inandığı geceye Berat Gecesi denilmiştir. Bu gecede dua yapılır, af dilenir, tövbe edilir ve yeni bir hayatın başlangıcına adım atılır. Yüce Allah’ın, inanan insanlara sunduğu kıymetli zamanlardan biridir. Bu mübarek gecenin önemini idrak ederek değerlendirmemiz gerektiğini belirtmek isterim. Diğer yandan 11 ayın sultanı Ramazan Ayı’na yaklaştığımızın da habercisi olan Berat Gecesi, hepimiz için yeni bir başlangıç olsun. " ifadelerini kullandı.

Dünyadaki Müslümanlar için, zulme uğrayan insanlar için, gönül coğrafyasındaki soydaşlarımız için, Silivri’miz ve ülkemiz için dua edelim. Bu mübarek günde vatanımızın ilelebet korunmasını, milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olmasını, tüm İslam coğrafyasının huzur içinde yaşamasını Yüce Allah’tan niyaz ederim. Bu vesileyle Berat Kandili’nizi tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Yorumlar (0)
açık