Soma'dan Başkan Ergün'e Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, siyasi parti ilçe temsilcileri ve STK temsilcilerinden oluşan heyetini makamında konuk etti.

Yerel 17.12.2019, 17:29 17.12.2019, 17:37
Soma'dan Başkan Ergün'e Ziyaret

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, siyasi parti ilçe temsilcileri ve STK temsilcilerinden oluşan heyetini makamında konuk eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, en iyi şekilde hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, MHP İlçe Başkanı Adem Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, İyi Parti İlçe Başkanı Vehbi Çiçek, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ahmet Bakır, Soma Termik Santral Üretim Direktörü Mehmet Öksüzler, Tes-İş Soma Şube Başkanı Fehmi Tokgöz, Tes-İş Şube Genel Sekreteri Burhan Kumral ve Soma Bölgesel Isıtma İşleri Müdürü Can Doğan Cansever, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ziyarette bulundu. Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya ile Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Burak Aslay’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ziyaretleri nedeniyle Soma heyetine teşekkürlerini ileten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Soma ve Somalı vatandaşlar için en iyi hizmetleri ulaştırmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Devlet devlet 3 yıl önce
İscinin memurun hali perisan.