banner434

Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Yerel Hizmet-Sen arasında “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi” ile memur ve sözleşmeli personelin maaşına iyileştirme sözleşmesi imzalandı.

Yerel 25.01.2022, 23:59 26.01.2022, 11:38
Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nde görev yapan memur ve sözleşmeli personelin maaşına iyileştirme yapılmasını öngören “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi” Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz arasında imzalandı. 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle yayınlanan tasarruf tedbirleriyle sosyal denge ödememize ara vermiştik. Geçen bu süreden sonra memur ve sözleşmeli personelimize sosyal denge ödememizi yeniden yapmaya başlıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz da, imzalanan sözleşmenin hayırlı olmasını temenni etti.

İmzalar memurlar için atıldı

Konuşmaların ardından Başkan Ergün ve Başkan Yorulmaz arasında hediye takdimi yapıldı. Hediye takdiminin ardından da Başkan Ergün ve Başkan Yorulmaz, memur ve sözleşmeli personelin maaşına iyileştirmeyi öngören sosyal denge sözleşmesini imzaladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)