SOSYAL TESİSLERİN HAVUZ VE SPA BÖLÜMÜ TEKRAR HİZMETE GİRDİ

Fatsa Belediyesi Sosyal Tesisleri’nin Havuz ve SPA hizmetleri alınan Covid-19 tedbirleri kapsamında yeniden kullanıma açıldı.

Yerel 22.07.2021, 18:23
SOSYAL TESİSLERİN HAVUZ VE SPA BÖLÜMÜ TEKRAR HİZMETE GİRDİ

Fatsa Belediyesi Sosyal Tesisleri’nin Havuz ve SPA hizmetleri Pandemi nedeniyle yaklaşık 2.5 yıl kapalı olan Havuz ve SPA bölümü tüm tedbirler alınarak tekrar hizmete girdi.

Havuz ve SPA bölümünün tekrar açılması ile ilgili bir açıklamada bulunan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Her şeyden önce, halkımızın ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek, gerek kendi tedbirlerimizi gerekse de Bakanlığımızın zorunlu kıldığı tüm tedbirleri aldık. Dünyamızın yaşadığı bu zorlu süreçte üzerimize düşeni yapmanın ve tekrar tesisimizi açmanın heyecanı içindeyiz. 17 Mart 2019 tarihinden beri kapalı olan havuz ve SPA bölümümüz hizmete açılmıştır. Bunun yanında restoranımızda yemek menüleri anlamında bir takım yenilikler yaptık. Restaurant bölümümüzde 20 adet yeni menüyü müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Ayrıca çocuk oyun salonu bölümümüzde de yeni aktiviteler yaparak yavrularımızın burada hoşça vakit geçirmelerini sağlayacağız.” dedi

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)