Alexa

Spor'un Yetenekleri İlkadım'da

İlkadım Belediyesi, Mete Adanır Spor Tesislerinin kapılarını 19 Mayıs Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi (BESYO) yetenek sınavına girecek olan öğrenciler için açtı.

Spor'un Yetenekleri İlkadım'da

İlkadım Belediyesi, Mete Adanır Spor Tesislerinin kapılarını 19 Mayıs Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi (BESYO) yetenek sınavına girecek olan öğrenciler için açtı. Kurulan parkurda çalışmalarını gerçekleştiren öğrencileri ziyaret eden Başkan Tok sporculara başarılar diledi.

Samsun haber-İlkadım Belediyesi önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan 19 Mayıs Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi (BESYO) yetenek sınavı öncesi sınava girecek olan öğrencileri Mete Adanır Spor Tesislerinde kurulan parkur ile eğitmenler eşliğinde sınava hazırlıyor. Yaklaşık 20 farklı şehirden yetenek sınavı için Samsun’a gelen sporcu öğrenciler yetenek sınavında kurulan parkurun bire bir aynısının kurulduğu İlkadım Belediyesi Mete Adanır Spor Tesislerinde hem kendilerini sınava hazırlayıp hem de motivelerini yüksek tutuyor. Yetenek sınavına yoğun bir şekilde çalışan 20 den fazla şehirden gelen öğrencileri ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok gençlerle tek tek selamlaşarak ederek tanıştı. Başkan Tok sınava girecek öğrencilere heyecan yapamamalarını sakin bir şekilde başarıya ulaşacaklarını söyledi.

Sınava girecek olan öğrencilerin heyecan ve stresten uzak kalmaları için tesislerin kapılarının ardına kadar açıldığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “19 Mayıs Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi (BESYO) yetenek sınavına girecek olan öğrencilerimizi Mete Adanır Spor tesislerimizde ziyaret ettik. Gençlerimizi yetenek sınavına hazırlamak için spor tesisimizde yetenek sınavının gerçekleşeceği parkurun bir bir aynısı kuruldu. 20 den fazla farklı şehirden gelen sporcu öğrencilerimiz burada sınava hazırlanıyor, kendilerini motive ediyor. Önümüzdeki günlerde sınava girecek olan tüm sporcu genç kardeşlerime başarılar diliyorum. Gençlerimizin sınavda heyecan yapmamalarını heyecan yapmamaları durumunda başarıyı yakalayacaklarını belirtmek isterim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2015, 16:41
YORUM EKLE