Alexa


“TBMM’NE KONU MANKENLERİ GÖNDERMEYELİM.”

Samsun Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Atıf Tomrukçu salıpazarı'nda Partililerle yaptığı sohbette öyle bir cümle kullandı ki ilgi odağı oldu.

Yerel 24.02.2015, 21:46 24.02.2015, 22:07
“TBMM’NE KONU MANKENLERİ GÖNDERMEYELİM.”
Samsun Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Atıf Tomrukçu  salıpazarı'nda Partililerle yaptığı sohbette öyle bir cümle kullandı ki ilgi odağı oldu.

 Atıf Tomrukçu, dün Salıpazarı’n da partililerle yaptığı sohbetinde “Arkadaşlar, kesinlikle ince eleyip sık dokuyalım, TBMM’ne bizleri temsil edecek milletvekilleri gönderelim. Konu Mankenleri göndermeyelim” dedi.

Konu Mankeni Değil Milletvekili Seçmeliyiz..

Tomrukçu, Samsun’a ve Samsunluya AKP hükümetinin her fırsatta yaratmaya çalıştığı ALGI YARATMA operasyonlarına inanmamaları gerektiğini anlatalım. Olmazsa olmazımız PARTİ İÇİ DEMOKRASİNİN ilelebet devamını sağlayalım. TBMM’en Samsun’da ve diğer yerlerde partimizie emek veren, ideolojisi belli olan, direnen insanları gönderelim. TBMM’ne kesinlikle KONU MANKENİ göndermeyelim. Ve tek bir tane partilimizin makam mevkii ve koltuk sevdası olmamalı. Aksi takdirde AKP’lilerden tek bir farkımız kalmaz” dedi.


Yorumlar (0)
23°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P