Alexa

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'a Tebrik Trafiği

31 Mart yerel seçimlerinde Tekkeköy'de yüzde 50,41 oy oranı ile ikinci dönem seçimini kazanan Başkan Hasan Togar, seçim koordinasyon merkezinde vatandaşların tebriklerini kabul etti. 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'a Tebrik Trafiği

Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar, 2. dönem seçimleri kazanmasından dolayı vatandaşların tebrik ziyaretlerini kabul etti.

Başkan Togar Teşekkür Etti

Seçim Koordinasyon Merkezi önünde konuşan Başkan Togar, kazananının Tekkeköy olduğunu ifade ederek, "Biz öyle bir 5 yıl yaşadık ki ilçemiz, 58 yıl boyunca hem yerelde hem de kamu anlamında yapılmış olan yatırım kadar yatırım gerçekleştirmiş olduk. 8 yılda 9 okulu ilçemize kazandırdık. Geçtiğimiz 5 yılda Tekkeköy bir şehir kimliğine büründü. Hedefimizde olan yatırımları yaptığımız zaman Tekkeköy’ün yerleşik nüfusu 5 yıl içerisinde yaklaşık 100 bin olacak. Tekkeköy, 58 yıl sonra bir iktidar partisi ile buluştu ve ikinci kez halkımız bana bu yetkiyi verdi." 

Bu seçimi kazananı Tekkeköy olduğunu, Bu saatten sonra sahada olacaklarını belirter Başkan Togar; "Beş yılda yapmış olduğumuz hizmetlerin, çalışmaların, projelerin beş katını önümüzdeki süreçte hayata geçireceğiz.Yetmiş güne yakın süren seçim çalışmalarında sahada çalışan emek harcayan herkese teşekkür eden Başkan Togar, “öncelikle bizlerle bu yola baş koyan herkese minnetlerimi sunuyorum. Tekkeköy sevdalıları Tekkeköy’e biz kez daha sahip çıktı. Tekkeköy bizim evimiz bu zaferi de hep birlikte kazandık. 52 bin nüfusla yine bir aile gibi çalışmaya herkesi kucaklamaya devam edeceğiz. Tüm Tekkeköy halkına ve bizlerle bu kutlu yolda çalışan herkese bir kez daha teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise burada yaptığı konuşmada, "Kızgınlık, öfke, kin ve haset bizim işimiz değil. Bu tarz davranışlar bizim geleneğimizde yok. Biz sevgi tohumlarını ekmeye, gecemizi gündüzümüze katarak, daha fazla insana dokunan gönül belediyeciliği ile devam etme arzusundayız." dedi.

YORUM EKLE

banner325