Tekkeköy Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü standı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreninde Tekkeköy Belediyesi Samsun Cumhuriyet Meyranında stand kurdu.

Yerel 17.07.2022, 23:15
Tekkeköy Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü standı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreninde Tekkeköy Belediyesi olarak Samsun Cumhuriyet meydanında kurmuş olduğu stantla vatandaşların dikkatini çekti. Konuşla ilgili yapılan açıklamada; "vatandaşlarımıza, uğruna nice kanlarımızın döküldüğü şanlı Türk bayrağımızı dağıtarak meydanımızı kırmızı beyaza büründürdük. Millî irademizin hedef alındığı 15Temmuz gecesi darbeci hainlere göğüs geren milletimiz, şanlı mücadelesiyle bir kez daha destan yazdı. 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü'nde Samsun Cumhuriyet Meydan’ında vatandaşlarımız ile beraberiz. Bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmetle gazilerimizi minnetle anıyoruz." deinildi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü münasebetiyle yayınladığı mesajda, Türk Milletinin 15 Temmuz’da bir kez daha destan yazdığını belirterek, "15 Temmuz gecesi vatan için, millet için, bayrak için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz." dedi. 

15 temmuz tekkeköy

TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI : 15 TEMMUZ'DA VATANDAŞIMIZLA BERABERDİK

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreninde Tekkeköy Belediyesi olarak Samsun Cumhuriyet meydanında kurmuş olduğumuz standımızda vatandaşlarımıza, uğruna nice kanlarımızın döküldüğü şanlı Türk bayrağımızı dağıtarak meydanımızı kırmızı beyaza büründürdük. Millî irademizin hedef alındığı #15Temmuz gecesi darbeci hainlere göğüs geren milletimiz, şanlı mücadelesiyle bir kez daha destan yazdı. 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü'nde Samsun Cumhuriyet Meydan’ında vatandaşlarımız ile beraberiz. Bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmetle gazilerimizi minnetle anıyoruz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)