banner434

banner433

Tekkeköy'de Olimpik Yüzme Havuzu ve İlçe Stadı İçin protokol imzalandı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar , başkentteki temasları kapsamında ilçede hayata geçecek iki büyük projenin müjdesini açıkladı.

Yerel 01.05.2021, 20:25 01.05.2021, 20:36
Tekkeköy'de Olimpik Yüzme Havuzu ve İlçe Stadı İçin protokol imzalandı

Başkentteki temasları kapsamında ilçede hayata geçecek iki büyük projenin müjdesini açıklayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar , Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Togar Olimpik Yüzme Havuzu ve İlçe Stadının yapılması ile ilgili protokolün imzalandığı müjdesini verdi.

İLÇE STADI VE OLİMPİK YÜZME HAVUZU İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

Tekkeköy’de iki büyük projenin en kısa zamanda hayat bulacağına dikkat çeken Hasan Togar yaptığı açıklamada, “Gerçek manada ihtiyaç duyulan iki büyük projenin yapılması noktasında protokolümüzü imzaladık. Bu büyük başarıyı ve mutluluğu, bereketiyle gelen 11 Ayın Sultanı Ramazan’da paylaşmak nasip oldu. Spor kulübümüze, ilçemizin tüm gençlerine, amatör ve profesyonel spor dalları ile uğraşan sporcularımıza, futbolcularımıza tribünlü ilçe stadı ile yediden yetmişe herkesin kullanacağı örnek olimpik yüzme havuzu ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Spor sağlığın ve başarının anahtarı olduğunu belirten Başkan Togar, ‘Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur’ sözü de bunu en güzel şekilde ifade ettiğini söyledi.

Hasan Togar Müjdeli açıklamasını şöyle sürdürdü;

Bizde bu felsefe ile ilçemize iki önemli spor kompleksinin kazandırılmasını sağladık. Bu eserlerin ilçemize kazandırılmasını talimatlandıran başta Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Dr. Muharrem Kasapoğlu beye ve süreci yakından takip edip her iki yatırımın ilçemize kazandırılmasında büyük emek ortaya koyan ve protokol imza törenimizde de bizleri yalnız bırakmayan Milletvekilimiz Sayın Fuat Köktaş beye ve Spor Toto Teşkilat Başkanımız Bünyamin Bozgeyik beye ilçem ve şahsım adına en kalbi şükranlarımızı sunuyorum. Spor toto teşkilat başkanımız ile imzalamış olduğumuz protokol çerçevesinde en kısa zamanda ilçe stadımız ve olimpik yüzme havuzumuz ilçemizin hizmetinde olacak. İlçemize ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)