Tekkeköy Kent Konseyi Protokolü ziyaret etti

Tekkeköy Kent Konseyi görev dağılımlarını tamamladı. Ardından ilçenin geleceğe emin adımlarla taşınması amacıyla yola çıkan Tekkeköy Kent Konseyi protokol ziyaretlerine başladı.

Yerel 25.09.2019, 16:19
Tekkeköy Kent Konseyi Protokolü ziyaret etti

Tekkeköy Kent Konseyi ortak akıl anlayışıyla güzel işlere imza atmak vesilesiyle çıktığı yolda ilk olarak ilçe protokolünü ziyaret ederek çalışmaları hakkında paylaşımlarda bulundu.

Merkezi ve yerel yönetimlerin, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşlarının ve sivil toplum örgütleri ile vatandaşların ortak anlayışıyla, kentin öncelikleri olan sorunlarının çözüme kavuşturulması için yola çıkan  Tekkeköy Kent Konseyi protokol ziyaretlerine başladı.

Tekkeköy Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Sert ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tekkeköy Kaymakamı Edip Çakıcı’yı makamında ziyaret ederek kent konseyi üyelerini tanıtıp, çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundular. 

Daha sonra ize ziyaretlerine İlçe Emniyet Müdürü Harun Kökduman’ı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya’yı ve İlçe Tarım Müdürü Bekir Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler. 

Konsey Başkanı Sert genel olrak yaptığı konuşmalarda şunları söyledi:

“Kent konseyimizin görev dağılımı tamamlayıp, genel sekreter seçimini yaptıktan sonra yola koyulduk. İlçemizin genel durumu, yapılması gerekenler, halkın beklentilerini analiz ettik. Kaymakamımıza yol haritamızı anlattık. Eğitim, sağlık, kültür, sanat, tarım, ticaret, güvenlik gibi farklı alanlarda işe koyulmak maksadıyla tarım müdürümüz, ilçe emniyet müdürümüz ve milli eğitim müdürümüzü ziyaret ettik. Ortak akılla hep birlikte ilçemize artılar katmak, bizde varız demek için kent konseyi olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)