'Termal Turizmi Geliştirmek Adına Elimizden Geleni Yaparız'

Hilas Termal Otel Müdürü Alper Yağcı ve Otel yetkilisi Gökçe Köse Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Yerel 07.10.2021, 14:03 07.10.2021, 18:40
'Termal Turizmi Geliştirmek Adına Elimizden Geleni Yaparız'

Havza Termal Fizik Tedavi Hastanesi havza için önemli bir etken olduğunu dile getiren Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makanmında ziyaret eden Hilas Termal Otel Müdürü Alper Yağcı ve Otel yetkilisi Gökçe Köse iş birliği ve havza için yapılacak işlerle ilgili isişarede bulundular.

Ziyarette Havza Belediye Başkanı Özdemir, Hilas Termal Otel Müdürü Alper Yağcı ve Otel yetkilisi Gökçe Köse bölgedeki termal kaplıca tesisleri, jeotermal yeterlilik potansiyeli ve yapılabilecek işbirliği konularında istişarede bulundular.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretlerinden ötürü otel yetkililerine teşekkür ederek; “Bölgemizde termal turizmi geliştirmek adına yapılacak ortak çalışmalarda Havza Belediyesi olarak elimizden geleni yapmaya hazırız. Önemli olan termal turizmi sağlık turizmi ile bir araya getirerek bölgemize gelen misafirleri daha uzun süre bölgemizde tutmak. Bu anlamda Havza Termal Fizik Tedavi Hastanesi bizim için önemli etken.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)