Terme Belediyesi'nde Sözleşme Sevinci

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) ile Terme Belediyesi arasında Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.

Yerel 12.02.2021, 12:53 12.02.2021, 17:11
Terme Belediyesi'nde Sözleşme Sevinci

Terme Belediye Başkanı Av. Ali Kılıç' ın makamında düzenlenen sözleşme imza törenine, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Tokat Şube Başkanı Kadir İşbilir, Samsun Şube Başkan Yardımcısı Ali Kukuş ve Terme Belediyesi sendika temsilcisi Gökhan Arslan katıldı.

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, pandemi süreci nedeniyle sade bir imza töreni düzenlediklerini belirterek, Samsun Bölgesinde yer alan yerel yönetimler içerisinde en iyi sözleşmelere bir bir imza attıklarını ifade etti. Sever, sözleşmenin Terme Belediyesi'nde görev yapan memurlara hayırlı olmasını diledi.

Terme Belediye Başkanı Av. Ali Kılıç ise, Terme için gecesini gündüzüne katarak çalışanlarının her zaman yanında olduklarını belirterek açıklamasını şöyle yaptı:"Terme Belediyesi olarak işçi memur ayrımı yapmadan ilçemiz için gayret ediyoruz. Çalışanlarımızın alın teri kurumadan emeklerinin karşılığını vermeye her daim gayret ettik. Bugün de sendikamızla birlikte imzalandığımız Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi bunun en iyi örneğidir. Başta Sendikamız olmak üzere bu sözleşmenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hayırlı uğurlu olsun. Tüm mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)