Tugay Komutanı Albay Dere’den Şehit Ailelerine ziyaret

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeniyle Tugay Komutanı Albay Dere Şehit Ailelerine ziyaret gerçekleştirdi.

Yerel 14.07.2019, 01:37
Tugay Komutanı Albay Dere’den Şehit Ailelerine ziyaret

Manisa 1’inci Komando Eğitim Tugay Komutanı Piyade Kıdemli Albay Güven Dere Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesini ziyaret etti.

 Dere: 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü münasebetiyle Şehit Ailelerimizle Gazilerimizle birlikte olmak istedilerini belirterek, " Ülkemiz büyük ve güçlü sizlerin sayesinde de sonsuza kadar yaşayacak. Bu sebeple tüm Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyoruz. Şehit Ailelerimizin beklentilerini Gazilerimizin arzusunu emir telaki ediyoruz’’ ifadelerini kullandıklarını söyledi.

Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Ümit Taydaş, tüm şehitleri  rahmetle anarak; ‘‘Değerli Komutanım devletimiz terörle mücadelesini yılmadan sürdürüyor. Gece gündüz demeden sizler kararlı bir tavırla ülkemize zarar vermek isteyen teröristlerle mücadele içindesiniz. Allah yar ve yardımcınız olsun.15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü uzantısında tüm Şehitlerimizi rahmetle anıyor, Gazilerimize minnet duyduğumuzu ifade ediyoruz’’diye konuştu.

Albay Güven Dere, tarafından Başkan Ümit Taydaş’a günün anısına komando bıçağı ve komando heykeli hediye edildi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)