Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Arzu kardeşimizin yüzünü güldürdük

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Belediyesi eski başkanlarından merhum İsmail Kırdar’ın eşi Nuran Kırdar’ın isteğini yerine getirdi.

Yerel 02.07.2019, 22:29 02.07.2019, 23:26
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Arzu kardeşimizin yüzünü güldürdük

Turgutlu Belediyesi eski başkanlarından merhum İsmail Kırdar’ın eşi Nuran Kırdar’ın isteğini yerine getiren Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, akülü araba ihtiyacı olan bedensel engelli Arzu Beklergül’e akülü arabasını teslim etti.

Başkan Akın, Akülü arabayı kendisi teslim ettiği için mutlu olduğunu dile getirerek, "Geçmiş dönem Belediye Başkanlarımızdan merhum İsmail Kırdar’ın eşi Nuran Kırdar’ın şehir dışında olması nedeniyle, kendisinden akülü araba talebinde bulunan Arzu kardeşimize İsmail Kırdar Başkanımızın anısına arabasını biz teslim ettik. Hem değerli büyüğüm Nuran Kırdar’ın isteğini yerine getirdik, hem de Arzu kardeşimizin yüzünü güldürdük” ifadelerini kullandı.

"Nuran Kırdar’dan bir akülü araba isteği olmuş"

Belediye Başkanlarından merhum İsmail Kırdar’ın eşi Nuran Kırdar’dan akülü araba talebinde bulunan Arzu Beklergül’ün arabasını Nuran Kırdar şehir dışında bulunması nedeniyle Belediye Başkanı Çetin Akın teslim etti. Arzu’nun yüzünün gülmesi ile mutluluğunun daha da arttığını belirten Başkan Akın “Arzu kardeşimiz değerli büyüğüm Turgutlu’muza çok güzel hizmetlerde bulunan geçmiş dönemlerde belediye başkanlığı yapmış İsmail Kırdar’ın eşi Nuran Kırdar’dan bir akülü araba isteği olmuş. Sağolsun Nuran ablamız da bu akülü arabayı teslim etmem için benden ricada bulundu. Kendisi de şehir dışında olduğu için seve seve biz de bu isteği kabul ettik" dedi.

"Arzu kardeşimizin yanındayız."

Başkan Akın, Eşi Sabriye Akın ile birlikre Arzu'nun Cumhuriyet Mahallesi Pınar Sokak üzerinde bulunan evine gelerek akülü arabasını teslim etti. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın burada yaptığı açıklamada; "Arzu kızımızın yüzünün gülmesine vesile olan değerli büyüğüm Nuran Kırdar’a, bana böyle bir olaya tanıklık etme imkanı sağladığı için çok teşekkür ediyorum. Bizler de Turgutlu Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Arzu kardeşimizin yanındayız. Onun sorunlarına çözüm bulma adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Arzu kardeşimiz akülü arabasını güle güle kullansın” dedi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)