Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın arazi yolları üzerinde tamirat ve bakım çalışmalarını yerinde inceledi.

Yerel 09.04.2020, 23:20 09.04.2020, 23:43
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Turgutlu'da arazi yolları üzerinde yapılan tamirat ve bakım çalışmalarını yerinde inceleyen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Bir yandan korona virüs salgını ile mücadele ederken bir yandan da çiftçilerin sağlıklı bir şekilde arazilerine ulaşmaları için çalışmalarını devam ettirdiklerini söyledi.

Geçtiğimiz hafta arazi yolları üzerinde başlatılan çalışmalar sezona yetişmek için hızla devam ediyor. Tarımla uğraşan, bu sebeple arazi yollarını sık sık kullanan vatandaşların talepleri üzerine başlatılan çalışmalar sürdürülüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar kapsamında Madam Köprü Mevkisinde tamirat; 9’uncu mıntıka Sabancı Mevkisi üzerinde ise bakım çalışmaları tamamlandı. Arazi yolları üzerinde yapılan çalışmalarda ise Turgutlu Belediyesi’nin Alaşehir Belediyesi Şantiyesinde ürettiği asfaltları kullanılıyor.

Arazi yollarında yapılan tamirat ve bakım çalışmalarını yakından takip eden ve ekiplerden bilgi alan Başkan Çetin Akın ise arazi yollarının sezona yetişmesi için ekiplerin çok hızlı şekilde çalıştıklarını söyledi. Başkan Akın, “Bir yandan korona virüs salgını ile mücadele ediyoruz bir yandan da çiftçi kardeşlerimizin sağlıklı bir şekilde arazilerine ulaşmaları için çalışmalarımız devam ediyor. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte sezona yetiştirmek için çok hızlı şekilde arazi yollarımızın tamiratı ve bakım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442