banner434

banner433

Turgutlu Belediye Başkanı Şirin; Sevdamız Turgutlu

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, yaptığı kamuoyu açıklamasından Bundan sonrada Turgutlu için var gücüyle çalışacağını ve yapılacak tüm güzel işlerin takipçisi olacağını söyledi.

Yerel 12.04.2019, 19:31 12.04.2019, 20:06
Turgutlu Belediye Başkanı Şirin; Sevdamız Turgutlu

5 yıllık çalışma süresinde tüm Turgutlulularla birlikte teşkilatmensuplarına, meclis üyelerine, çalışma arkadaşlarına, tüm kamu kurum ve kuruluşlarından, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlardan,basın mensuplarına kadar beraberce çalıştığı herkese teşekkür eden Turgay Şirin yaptığı yazılı basın açıklamasında önemli mesajlar verdi.

BİR OLDUK BERABER OLDUK

Turgutlu'ya hizmet etmeyi şeref saydığını belirten Şirin, Bundan 5 yıl önce sizlerin teveccühü ile “Sevdamız Turgutlu” diyerek çıktığımız yolda şehrimize hizmet etmek için gece gündüz çalıştık.Yeri geldi zorluklarla karşılaştık, sıkıntılar çektik, fakat hep birlikte yürek yüreğe üstesinden geldik. Yeri geldi birlikte yüzlerce mutlulukları paylaştık. Bir olduk, beraber olduk. Hiçbir ayrımı yapmaksızın şehrimizin her köşesine, her vatandaşımıza hizmet götürme gayretinde olduk. Turgutlumuzu kalıcı hizmetlerle buluşturmanın gururunu yaşadık. 5 yıllık hizmetimizin ardından Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı olarak bir kez daha oylarınıza talip olduk. Halkımızın gücünün üstünde bir güç yoktur dedik. Ve sonuç olarak adaylık yarışında bu kez şahsıma görev tevdi edilmedi. Halkımıza hizmet etme yarışında yine halkımızın vermiş olduğu bu kararı saygıyla karşılıyor,şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Turgutlu’muza hizmetkar olmayı bir şeref sayarak, bundan sonrada da Rabbim ömür verdikçe şehrimize hizmet etmeye devam edeceğim." dedi.

Turgutlu için var gücüyle yeni dönemde de çalışmalarına devam edeceklerini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, açıklamasını şöyle sürdürdü:

GÜZEL İŞLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIM

 5 yıllık çalışma süremizde tüm Turgutlulularla birlikte teşkilat mensuplarımızdan, meclis üyelerimize, çalışma arkadaşlarımıza, tüm kamu kurum ve kuruluşlarından, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza, basın mensuplarımıza kadar beraberce çalıştığımız herkese yürekten teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde ise bizlere inanan, güvenen,samimiyetve gayretle koşan Milliyetçi Hareket Partili dava arkadaşlarıma, yönetim kadememize,ülküdaşlarıma, ülkü ocaklarından kadın kollarına, Cumhur İttifakı ile kol kola birlikte koştuğumuz AK Partili yol arkadaşlarımıza, ana kademeden, kadın kolları ve gençlik kollarındaki tüm kardeşlerime, arkadaşlarıma, eski, yeni tüm milletvekillerimize ve bizlerle yağmur çamur, sıcak soğuk demeden koşan tüm vefalı Turgutlululara ayrıca basın ve emniyet mensuplarımıza yürekten teşekkür ediyor, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum, bensizlerden razıyım, Rabbim de sizden razı olsun, sizlerden de bize haklarınızı helal etmenizi rica ediyorum. Ve tatbikî desteklerini benden hiç eksik etmeyen her zaman en büyük gücüm olan aileme, değerli eşim ve kıymetli çocuklarıma da bir teşekkür borçluyum, iyiki varsınız. Bundan sonrada Turgutlu’muz için var gücümle çalışacağımı ve yapılacak tüm güzel işlerin takipçisi olacağımı belirtir, inandığımız ve yürüdüğümüz davamızın başarısı için sizlerle el ele gönül gönüle beraber koşmaya devam edeceğim inşallah. Rabbim memleketimizin birliğini ve bütünlüğünü bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Allah’a emanet olun. Dün, bugün ve daima Sevdamız

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)