Alexa

Turgutlu Belediyesi E-Devlet’te

Turgutlu Belediyesi e-belediye hizmetinin ardından artık e-Devlet üzerinde de elektronik ortamda vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Turgutlu Belediyesi E-Devlet’te

Turgutlu Belediyesi e-belediye hizmetinin ardından artık e-Devlet'te www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden Turgutlu Belediyesi’nde işlem yapmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numaralarıyla sisteme giriş yapıp, rahatlıkla belediyeye gelmeden hizmet alabilecek.

Yaklaşık 32 milyonu aşkın kullanıcının kayıtlı olduğu e-devlet sisteminde artık Turgutlu Belediyesi’nin de bulunduğunu belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “E-Devlet şifresi olan her Turgutlulu vatandaşımız dünyanın her noktasından, günün her saati belirtilen belediyecilik işlemlerini kısa sürede ve rahatlıkla yapabilme imkanına kavuşmuştur. Şuanda e-Devlet sistemi üzerinde Turgutlu Belediyesi olarak ‘Arsa Rayiç Değeri Sorgulama’ , ‘Beyan Bilgileri Sorgulama’ , ‘Sicil Bilgileri Sorgulama’ , ‘Tahakkuk Bilgileri Sorgulama’ , ‘Tahsilat Bilgileri Sorgulama’ ve Talep/Öneri Başvurusu ve Sorgulama hizmetlerini sunmaktayız. Önümüzdeki süreçte de ‘Evrak Takibi’ hizmetine başlayacağız” dedi.

“Etkin ve Verimli Hizmet”

Mevcut e-belediyecilik hizmetini e-Devlet sistemiyle entegre hale getirdiklerini belirten Başkan Şirin, “Vatandaşımıza sunduğumuz hizmetleri daha hızlı ve kolay ulaşabilir hale getirdik. Bundan böyle vatandaşlarımız işlemlerini e-devlet şifreleriyle gönül rahatlığıyla ve güvenle yapabilecek. Böylelikle hem zamandan tasarruf edecek, hem de kamusal verimliliğin artmasında rol oynamış olacaklar” dedi. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2017, 15:40
YORUM EKLE

banner325