Turgutlu Belediyesinden Altyapısı Yenilenen Yerlere Yepyeni Üstyapı

Cuma günü Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın incelemelerde bulunduğu Şehitler Mahallesi Ceyhan Sokakta Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından yol yenileme çalışmaları başlatıldı.

Yerel 21.01.2020, 15:28
Turgutlu Belediyesinden Altyapısı Yenilenen Yerlere Yepyeni Üstyapı

Turgutlu Şehitler Mahallesi Ceyhan Sokakta Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından yol yenileme çalışmaları başlatıldı.

Şehitler Mahallesi Ceyhan Sokakta Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yol yenileme çalışmaları başlatıldı. Cuma günü Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser ile birlikte gidip yerinde incelediği ve mahalle halkıyla görüş alışverişinde bulunduğu Ceyhan Sokakta Başkan Akın’ın talimatıyla yenileme çalışmaları başlatıldı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “Cuma günü başkan yardımcılarımızla birlikte incelemelerde bulunduğumuz ve kötü durumda olan Ceyhan Sokakta Fen İşleri ekiplerimiz tarafından çalışmalar başlatıldı. Mahalle sakinlerinin böyle bir talebi olmuştu. Biz vatandaşlarımızın talebi ve isteği doğrutulsunda çalışmalarımızı başlattık.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)