Turgutlu OSB Vali Bektaş Başkanlığında Toplandı

Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ın başkanlığında gerçekleşti.

Yerel 28.03.2015, 14:06 28.03.2015, 14:11
Turgutlu OSB Vali Bektaş Başkanlığında Toplandı
Turgutlu/kapsamhaber- Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ın başkanlığında gerçekleşti.

Turgutlu Belediyesi hizmet binasının 7. katındaki Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Turgutlu Kaymakamı Nazmi Günlü, Belediye Başkanı Turgay Şirin, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Faruk Aydın ile OSB Müteşebbis Heyeti üyeleri Ekrem Bölükbaşıoğlu, Hakan Sezer, Yaşar Çetinkaya, İlteriş Yağcıoğlu, Engin Okyay, Hayriye Hızal Kaygısız, Gürbüz Acar, Ayhan Çelikdoğan, Nurgül Fidan, Ender Solhan ve Mahmut Çetin katıldı.

Müteşebbis Heyeti toplantısında OSB Kanunu 5. maddesine göre kamulaştırma işlemleri yapacak kuruma yetki verilmesinin görüşülmesi, denetim kurulu 4. ara dönem raporunun görüşülmesi, denetim kurulu yıllık raporunun görüşülmesi ve Turgutlu Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünün 11.03.2015 tarih ve 685 sayılı yazısının görüşülmesi gibi gündem maddeleri ele alınarak karara bağlandı.

Heyet Çepnidere’yi Ziyaret Etti

OSB Müteşebbis Heyeti toplantısının ardından Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Kaymakam Nazmi Günlü ve Belediye Başkanı Turgay Şirin’le birlikte Organize Sanayi Bölgesi’ne komşu mahalle olan Çepnidere Mahallesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Mahalle halkı tarafından karşılanan Vali Bektaş, Turgutlu Belediyesi tarafından yaptırılan Cemevi ve Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Vali Bektaş, merkezle ilgili olarak Başkan Şirin’den bilgi aldı. 
Yorumlar (0)