Alexa

Türk Eğitim-Sen Pilav İkram Etti

Türk Eğitim-Sen Çan Temsilciliği, üyeler arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek için pilav günü yaptı.

Türk Eğitim-Sen Pilav İkram Etti
banner327
 Türk Eğitim-Sen Çan Temsilciliği, üyeler arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek için 2013-2014 öğretim yılı birinci döneminin sona ermesi dolayısıyla pilav günü tertipledi.

Pilav ikramına Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Karagöz, CHP İlçe Başkanı İmalettin Meriç, CHP Belediye Başkan Adayı Turgut Çetin, MHP İlçe Başkanı Fikri Yılmaz, MHP Çan Belediye Başkan Adayı Sevim Öz, Ülkü Ocağı Başkanı Adem Şeker,Türk Eğitim - Sen İl Başkanı Resül Demirtaş, İl Mali Şube sekreteri Ethem Kulay, İl Eğitim ve Sosyal işler sorumlusu Sevil Arıkan, Türk Sağlık Sen İlçe Başkanı Ahmet Uçar ve Türk Eğitim Sen üyeleri katıldı.

Yemekte Türk Eğitim Sen Çan Temsilciliği görevini 15 yıl yaptıktan sonra görevinden ayrılan Mustafa Engin, yönetim kurulundan İrfan Acar ve İbrahim Yıldız'a, yeni Türk Eğitim -Sen Başkanı Ahmet Meydan tarafından plaket verildi. Başkan Ahmet Meydan, "15 yıl yıldır bizlerinde yanında olduğu Başkanımız Mustafa Engin'e bugüne kadar yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarımız da yine birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğimizi belirtmek istiyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2014, 12:58
YORUM EKLE