Tutuklu ve Hükümlülere Giyim Yardımı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda bulunan tutuklu ve hükümlülere giyim malzemesi yardımında bulundu.

Yerel 02.12.2014, 22:25 02.12.2014, 22:31
 Tutuklu ve Hükümlülere Giyim Yardımı
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda bulunan tutuklu ve hükümlülere giyim malzemesi yardımında bulundu.

Cezaevi’ne ziyarette bulunan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, tutuklu ve hükümlülere verilmek üzere temin edilen giyim malzemelerini Ceza İnfaz Kurumu Müdürü İsmet Çelik’e teslim etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda bulunan tutuklu ve hükümlülere giyim malzemesi yardımında bulundu. Bu kapsamda ceza infaz kurumuna ziyarette bulunan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Kültür ve Sosyal İşleri Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu ile Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, temin edilen giyim malzemelerini E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü İsmet Çelik’e teslim etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak cezaevinde bulunan kader mahkumlarını unutmadıklarını dile getiren Genel Sekreter Halil Memiş, “Kendilerinden bizlere yardım talepleri geliyor. Bizler de imkanlarımız doğrultusunda yardımda bulunmaya çalışıyoruz. Burada bulunan kardeşlerimize Allah kurtarsın dileğinde bulunmak istiyorum. Umarım getirdiğimiz hediyeler bir nebze de olsa ihtiyaçlarını karşılar” diye konuştu.

Cezaevi Müdür Çelik’ten Başkan Ergün’e teşekkür


E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü İsmet Çelik ise, ceza infaz kurumunda kalan tutuklu ve hükümlülere verilen destekten ötürü Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Çelik, “Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin bizlere verdiği desteklerden ötürü çok mutluyuz. Her konuda destek alıyoruz. Son olarak açık cezaevinin mescidinin tabanı yenilendi. Bunun dışında cezaevi girişinde de peyzaj düzenlemeleri yapıldı. Bu nedenle bize her konuda destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından tutuklu ve hükümlüler dağıtılmak üzere teslim edilen giyim malzemeleri Ceza İnfaz Kurumu Müdürü İsmet Çelik’e teslim edildi.
Yorumlar (0)