Alexa

Ülkü Ocakları Bayramlaşma Merasimi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Samsun İl Başkanlığı binasında gerçekleşen bayramlaşma merasiminde samimi bir hava yaşandı.

Ülkü Ocakları Bayramlaşma Merasimi

Samsun Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı il başkanlığı tarafından tertip edilen bayramlaşma merasimi Milletvekilleri, Siyasi Parti Yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşu mensupları ve çok sayıda Ülkü Ocakları mensubu vatandaşın katılımı ile gerçekleşti.

 
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Samsun İl Başkanlığı binasında gerçekleşen bayramlaşma merasiminde samimi bir hava yaşandı. Merasim sonu İl Başkanı Hüseyin Kürşat Geze; "Rahmet, mağfiret ve bereket ile dolu olan 11 ayın Sultanı Ramazan ayını bitirmiş bulunmakta ve aynı hissiyat ve anlayışla Ramazan Bayramına erişmiş bulunmaktayız. İdrak ettiğimiz bu maneviyatı bol günlerde Ülkü Ocakları olarak sizlerin de katkı ve yardımlarıyla bir çok insana el uzatıp yürek halkamızı daha sağlam ve daha geniş bir "Gönül Seferberliğine" ilhak etmenin gurur ve sevincini yaşamaktayız. Öte yandan başta Kütahya Ülkü ocakları Başkanı merhum Abdullah Buğra KOÇLAR kardeşimiz gibi sevdiklerimizi kaybetmiş olmanın büyük acısı ve üzüntüsünü de ayrı şekilde duymaktayız. Cennetin süslenip ziynetlendiği bir dönemde Rahmet-i Rahman'a kavuşmaları tek tesellimizdir. Bu bağlamda; Ölümün gerçekliğini unutmayarak sevgi, barış ve kardeşliğin peşinde olan ve bu anlayışı mûbarek günlerin güzelliği ile buluşturan herkesin bayramını tebrik eder, mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Türk-İslam Âlemine hayırlar getirmesini Yüce ALLAH'tan niyaz ederim." dedi

Gelen misafirlere ikramlar sunulduktan sonra merasim son buldu
.
Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2015, 23:07
YORUM EKLE