Ülkücü Şehit Hasan Erdem Anılıyor...

Polatlılı Ülkücü Şehit Hasan Erdem 29 Ocak 1977 yılında eli kanlı teröristler tarafından evinin önünde suikaste uğramıştı., Polatlılı Ülkücü Şehit Hasan Erdem, şehadetinin seneyi devriyesinde kabri başında dualarla anılacak.

Yerel 27.01.2018, 00:22 27.01.2018, 00:40
Ülkücü Şehit Hasan Erdem Anılıyor...

Polatlılı Ülkücü Şehit Hasan Erdem Polatlı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 28.01.2017 Pazar günü Polatlı Şehir Mezarlığında bulunan kabri başında anıalacak.


PAZAR GÜNÜ "28.01.2017" ÜLKÜCÜ ŞEHİT HASAN ERDEM ANILACAK

Polatlılı Ülkücü Şehit Hasan Erdem Ankara Ülkü Ocakları İl Başkanlığının katılımıyla gerçekleştirilecek bir programla anılacak. Polatlı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Kürşat Yüksel yaptığı basın açıklaması şöyle:

“Hain Emellerin, hain işbirlikçileri eli kanlı Teröristler tarafından evinin önünde kurulan hain pusuda şehadet şerbetini içen Polatlılı Ülkücü Şehidimiz Hasan Erdem’i her yıl olduğu gibi bu yılda anmak üzere tüm Polatlılı hemşehrimizi 28.01.2017 Pazar günü saat 11.00’de Polatlı Şehir Mezarlığına Hasan Erdem ağabeyimizin kabri başına davet ediyorum. Tarihi Şan ve Şerefle dolu ülkücü hareket bugünlere kolay gelmemiştir. Allah davasını ve Her daim vatanın bütünlüğünü korumak için Bugünleri bize miras bırakan şehitlerimizi hiç bir zaman unutmayacağız, unutturmayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Şehadete erişinin yıl dönümünde ülkücü şehidimiz Hasan Erdem başta olmak üzere; aziz vatan topraklarını kanlarıyla sulamış tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, aziz hatıraları önünde saygı ile eğiliyorum. İnsan Büyür Beşikte Mezarda Yatmak İçin, Kahramanlar Can Verir Yurdu Yaşatmak İçin! "dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
12°
parçalı az bulutlu