UTEF ve Leman Gebizli Umutışığı Derneği Engelleri Kaldırıyor

UTEF ve Leman Gebizli Tüm Engellilere Umutışığı Derneği, engelli ve  ihtiyaç sahibi vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Yerel 30.06.2021, 23:35
UTEF ve Leman Gebizli Umutışığı Derneği Engelleri Kaldırıyor

UTEF Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu ve Leman Gebizli Tüm Engellilere Umutışığı Derneği engelli ve  ihtiyaç sahibi vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Bir gün içerisinde üç ayrı kişinin mutluluğuna vesile olan UTEF UMUTIŞIĞI KÖPRÜSÜ ile ihtiyaç sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıran ve bu çalışmalarla UTEF ve Leman Gebizli Umutışığı derneğinin çalışmalarından memnun olduklarını belirten engelli aileleri, her zaman engellilerin yanında olan UTEF Genel Başkanı M.Mete Kaçar ve UTEF'e bağlı Leman Gebizli Umutışığı Derneği kurucu Başkanı ve UTEF Genel Başkan Yardımcısı Güldane Kaya'ya  ve Dernek Başkan Yardımcısı E.Ögretmen Gülesi Zor'a teşekkür ettiler. 

Aşı sıcaklara rağmen durmak yok diyen UTEF ve Leman Gebizli Umutışığı Derneği engelli vatandaşa tekerlekli sandalye ve çok sayıda vatandaşa gıda kolileri ve  medikal malzemesi yardımında bulunmaya devam ediyor. Dernek Başkanı Güldane Kaya konuşmalarında şu sözlere yer verdi; 

UTEF ve Leman Gebizli Umutışığı Derneği olarak bir günde 3 tekerlekli sandalye vererek 3 vatandaşlarımızı mutlu ettik, dualarını aldık... Bizlere güvenip Yardımcı olan herkesten Allah razı olsun. Başta vesile olduğu için başkan yardımcım Sayın Gülesi Zor, UTEF Genel Başkanım Sayın M.Mete Kaçar ve elbette ki sandalyeleri bizlere temin eden hayırseverlerimiz Mine hanım, Şafak kardeşim ve babası  muttalip bey'e  sonsuz teşekkürler. Dezavantajlı vatandaşlarımıza ait çalışmalarımız devam edecek... Birilerinin dualarında var olabilmek, varolduğunu hissetmek eşsiz bir duygu bu duyguyu herkesin yaşamasını isterim."dedi. UTEF Genel Başkanı M. Mete Kaçar 'da konuşmasında bugün bir teyzemizin eli ayağı olduk, ayrıca Konyaaltı ilçesindeki Pınarbaşı ve Arapsuyu mahalle muhtarlarımıza birer adet tekerlekli sandalye teslim ettik. Hayırseverlerimizden Yüce mevlâm razı olsun. Bizler vesileyiz. Dedi.

Haber: Diker Kutay Kaçar 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)