Vahit Yılmaz Göreve Başladı

Havza Bakkal Bayii ve Manavlar Esnaf Odası Başkanı Vahit Yılmaz Göreve Başladı.

Yerel 02.03.2022, 21:02
Vahit Yılmaz Göreve Başladı

Havza Bakkal Bayii ve Manavlar Esnaf Odası genel kurulunda 154 oy alarak Oda Başkanı seçilen Vahit Yılmaz mazbatasını aldıktan sonra okunan dua ile göreve başladı.

Hafta sonu yapılan Havza Bakkal Bayii ve Manavlar Esnaf Odası Başkanı Seçilen Vahit Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri mazbatalarını aldı. İlçe seçim kurulundan mazbatalarını alan Havza Bakkal Bayii ve Manavlar Esnaf Odası Başkanı Vahit Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Odaya binası önünde yapılan dua sonrası göreve başladılar.

Havza Bakkal Bayii ve Manavlar Esnaf Odası Başkanı Vahit Yılmaz; “İnşallah odamız için yeni bir dönem başladı. Seçim vaatlerimizi sıra ile yerine getireceğiz. Genel kurulumuzda bizlere destek olan, genel kurula katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde odamıza ve esnaflarımıza hizmet etme zamanı.” Dedi.

Dua programına Havza Madeni İşler Odası Başkanı Cesur Şahin, Başkan Yardımcısı Şaban Döndür ile Havza Bakkal Bayii ve Manavlar Esnaf Odası Yönetim Kuurlu Üyeleri, Oda Genel Sekreteri Ümit Çalışkan katıldılar.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)