“Vatandaşların şikayet ve taleplerini çözmek için çalışıyoruz”

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Çözüm Merkezi ve ALO 185 MASKİ Çağrı Merkezine gelen şikayet ve taleplerin daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması amacıyla oluşturulan komisyon toplantısına katıldı.

Yerel 14.07.2020, 17:12 14.07.2020, 17:16
“Vatandaşların şikayet ve taleplerini çözmek için çalışıyoruz”

“Vatandaşlarımızın şikayet ve taleplerini hızlı bir şekilde çözmek için çalışıyoruz” ifadelerini kullanan  MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Çözüm Merkezi ve ALO 185 MASKİ Çağrı Merkezine gelen şikayet ve taleplerin daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması amacıyla oluşturulan komisyon toplantısına katıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün 17 ilçedeki hizmet kalitesini daha da arttırmak amacıyla hayata geçirdiği Çözüm Merkezi ve ALO 185 MASKİ Çağrı Merkezine gelen şikayet ve taleplerin daha hızlı bir şekilde değerlendirilip çözüme kavuşturulması ve yaşanan yoğunluğu en aza indirmek amacıyla bir komisyon oluşturuldu. İçme Suyu, Abone İşleri, Kanalizasyon ve Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı’ndan şube müdürlerinin yer aldığı komisyonun toplantısına MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran da katıldı. Toplantıda, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Gökhan Kiriş de yer alarak, ÇÖZMER ve ALO 185 MASKİ Çağrı Merkezine gelen şikayet ve taleplerin analizlerini paylaştı.

Daha etkin ve hızlı müdahale edilecek

Genel Müdür Başaran, vatandaşlardan gelen sorunların ve taleplerin değerlendirmeye alınarak kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturulmasını istedi. Oluşturulan komisyon, ara vermeden çalışmalarını sürdürerek, gelen şikayet ve taleplerin planlamasını yapacak, yaşanan yoğunlukları en aza indirerek, il genelinde vatandaşların sorunlarını etkin ve hızlı bir şekilde çözecek.  

Başaran: “Problemleri ortadan kaldıracağız”

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, “Çözüm Merkezi ve ALO 185 Çağrı Merkezine gelen bilgi, öneri, şikayet ve taleplerin yoğunluğundan kaynaklı kısmi aksaklıklar meydana geliyor. Bu nedenle ilgili daire başkanlıklarından şube müdürlerimizin yer aldığı bir komisyon oluşturuldu. Amacımız, yaşanan yoğunluğu kısa sürede en aza indirerek, vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm getirmektir. Komisyon planlamalarını yapıyor. İl genelinde zaman kaybı olmadan, kısa süre içerisinde şikayet ve talepleri değerlendirerek, yaşanan problemleri ortadan kaldıracağız” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)