Vezirköprü MHP Adayı: Hasan Doğru

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de katıldığı İstanbul'da 3.Etap Aday Tanıtım Toplantısında Vezirköprü adayı olarak Hasan Doğru'nun açıklanmasından sonra Kapsamhabere bir değerlendirme yaptı.

Yerel 08.12.2013, 19:30 08.12.2013, 19:53
Vezirköprü MHP Adayı: Hasan Doğru
Milliyetçi Hareket Partisi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de katıldığı İstanbul'da 3.Etap Aday Tanıtım Toplantısında Vezirköprü adayı olarak Hasan Doğru açıklandı.

Hasan Doğru Vezirköprü Belediye Başkan Adayı belirlenmesinin ardından  kapsamhabere açıklama yaptı. 

MHP Vezirköprü adaylığının kesinleştiğini bundan sonra çok çalışacaklarını belirterek Şöyle konuştu: " Biz hep birer nefer olarak mücadele ettik. Bundan sonra da gerek duyulduğunda bir nefer olarak mücadelemizi devam ettireceği. Gayemiz Milliyetçi Hareket Partisine Vezirköprüyü kazandırmaktır. Bizim için önemli olan hizmettir. Teşkilatımız bizi nereye layık görür ve nerede değerlendirmek isterse biz oradayız. Büyük bir heyecan ve şevkle derhal çalışmalarımıza başlayacağız. Vezirköprü Teşkilatımızla birlikte halledemeyeceğimiz hiç bir şey olamaz. Vezirköprülü vatandaşlarımıza çok büyük sürprizlerimiz olacak. Çok kısa zaman içinde hemşehrilerimize  projelerimizi anlatarak Vezirköprü'ye hizmet etmemiz için bize şans vermelerini isteyeceğiz.'dedi.


1960 Vezirköprü Doğumlu, Vezirköprü EML. Mezuniyetinin ardından Hava Teknik Okulları komutanlığı eğitiminin ardından Türk Silahlı Kuvvetlerinde göreve İşletme Önlisans mezunu Hasan DOĞRU 25 yıl görev yaptıktan sonra 2003 yılında emekli olarak Vezirköprüye yerleşti. Vezirköprü Yaşam Gazetesinde 7 yıl Genel Yayın Yönetmenliği ve Köşe yazarlığı yaptı. 2 Çocuk babası, Hasan DOĞRU son olarak MHP ilçe teşkilatında ki göreviyle aktif siyasetin içinde yer aldı.
Yorumlar (0)