Volkan Yılmaz, Silivri sadece merkezden ibaret değil

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Silivri’nin sadece çarşıdan ibaret olmadığı anlayışıyla merkeze uzak mahallelerde yaşayan her vatandaşımıza tek tek dokunabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Yerel 19.04.2021, 03:03
Volkan Yılmaz, Silivri sadece merkezden ibaret değil

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, köy yaşantısının ağırlıkta olduğu mahallelere yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Gazitepe İlk ve Ortaokulunu da ziyaret eden Başkan Yılmaz’a Okul Müdürü Alpay Yavuz eşlik etti

Volkan Yılmaz, “Silivri’nin sadece çarşıdan ibaret olmadığı anlayışıyla merkeze uzak mahallelerde yaşayan her vatandaşımıza tek tek dokunabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Başkan Yılmaz, köy yaşantısının ağırlıkta olduğu mahallelere yönelik ziyaretlerini devam ettiriyor. Çanta, Değirmenköy, Kavaklı ve Ortaköy mahallelerini ziyaret eden Başkan Yılmaz, son olarak Gazitepe’de temaslarda bulundu.

Köy meydanında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yılmaz, köy sakinlerinin yol ve imar sorunlarını dinledi. Birçok talebin yerine getirildiğini ve ihtiyaçların giderilmesi noktasındaki çalışmaların devam ettiğini belirten Yıllmaz, planlanan peyzaj çalışmalarıyla ilgili vatandaşları bilgilendirdi. 

Başkan Yılmaz’a Okul Müdürü Alpay Yavuz eşlik ettiği gezide “Kütüphanesi, Bilgisayar Odası ve Konferans Salonu Olmayan Okul Kalmayacak” projesi kapsamında yapımı tamamlanan kütüphane ve bilgisayar odasını, tiyatro salonu, laboratuvar ve sınıfları da inceledi. 

Temaslar hakkında konuşan Başkan Yılmaz, “Köy okulumuza bilgisayar odası ve kütüphane kazandırdık. Yapısal ve teknik olarak da desteğimizi sürdürüyoruz. Çocuklarımızın eğitimlerine kolaylık sağlayacak ihtiyaçları bir bir gideriyoruz. Köy okullarına yönelik çalışmalarımızın devam edeceğini belirtmek istiyorum. Hep şunu söyledik; ‘Silivri sadece merkezden ibaret değil.’ Bu anlayışla köy ve mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın dertlerine çare üretebilmek, her birinin ihtiyaçlarına dokunabilmek, yardım edebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Yaptığımız ziyaretlerle ilçe sakinlerimizle bir araya gelmeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)