Yahya Bozkurt’tan Başkan Özdemir’e Plaket

Havzalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yahya Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ederek plaket verdiler.

Yerel 06.08.2021, 11:52
Yahya Bozkurt’tan Başkan Özdemir’e Plaket

Havzalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yahya Bozkurt ve beraberindeki heyet, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i makamında ziyaret etti.

Derneği idarecileri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile makamında bir süre görüşerek, Özdemir’e genel kurul süreci ve dernek faaliyetleri hakkında bilgiler aktardılar.

Dernek Başkanı Bozkurt burada yaptığı konuşmada, “Kısa bir süre önce genel kurulumuzu yaptık ve yönetim kurulumuzu belirledik. Genel kurul heyecanı ile Samsun’a ve Havza’ya hizmet etmenin gayretindeyiz.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir , “Dernekçilik zor ve meşakkatli bir iş. Hemşerilerimizin birlik ve beraberliği için çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar diliyorum. Havza Belediyesi olarak bizler tüm derneklerimizin yanındayız. Kısa bir süre önce gerçekleştirmiş olduğunuz genel kurulun hayırlara vesile olmasını diler, değerli başkanım ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Ziyaretin sonundan Havzalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yahya Bozkurt, Başkan Özdemir’e plaket takdim etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)